ویژه ها قبلی 1 2 3 بعدی
emam naghi» نقی زیباترین نام جهان است | مشاهده آنلاین

بسم‌اللّه‌الرّحمن‌الرّحیم‌
شعر بسیار زیبای حاج عبدالرضا هلالی در شب ولادت حضرت زهرا (س) ۱۳۹۱ در پاسخ به حرکت های ضد اسلامی در چند سال اخیر، تقدیم به کاربران وبلاگ "یا امام نقی".
به کوری دو چشم آن حقیری/که از فرط حقارت بد دهان است
به هر دیوار این دنیا نوشتیم/نقی زیباترین نام جهان است...
آموزش وبلاگ نویسی وبلاگ امام نقی» آموزش وبلاگ نویسی مذهبی

از آن جا که یکی از حوزه های فعال وبلاگ نویسی در ایران، موضوعات اعتقادی و دینی است. ،وبلاگ امام نقی (ع) بر خود لازم می داند که جهت ارتقای وبلاگ نویسی مذهبی و مبارزه با توهین کنندگان به امام هادی نقی، سلسله آموزش های پیشرفته وبلاگ نویسی را ارائه نماید.
امید است شاهد پیشرفت وبلاگ نویسی ارزشی باشیم. ...
وبلاگ نقی» معرفی فدائیان سایبری امام نقی (ع)

در این صفحه فعالان فضای مجازی که در جهت محکومیت توهین به ولایت و همچنین تولید محتوا در مقوله امام نقی تلاش می کنند معرفی می شود.
ما را از فعالیت خود با خبر سازید...

پاسخ امام نقی (ع) به سوال پیچیده یحیی ابن اکثم | سوال 12

چهارشنبه 31 خرداد 1391
» سوال یحیی ابن کثم از امام نقی (ع) | سوال دوازدهم:
چرا علی علیه‌السلام در جنگ صفین (جنگ با معاویه) همه‌ی افراد سپاه معاویه را می‌كشت، چه مهاجم و چه فراری و چه زخمی؟، ولی در جنگ جمل (جنگ با سپاه طلحه و زبیر) به فراری و مجروح كاری نداشت و اعلان كرد كه هر كس به خانه‌ام آید ایمن است و هر كس اسلحه‌اش را بیفكند ایمن است، این اختلاف روش برای چه بود؟ اگر شیوه‌ی اول درست بود، ناچار شیوه‌ی دوم نادرست خواهد بود.

» پاسخ امام نقی (ع):
اینكه علی علیه‌السلام در جنگ صفین مهاجم و فراری را می‌كشت، ولی در جنگ جمل فراری و زخمی را نمی‌كشت و تعقیب نمی‌كرد و همچنین در جنگ جمل آنها را كه اسلحه‌ی خود را می‌افكندند، یا به خانه‌ها پناه می‌بردند، امان می‌داد، از این رو كه فرمانده‌ی سپاه دشمن در جنگ جمل (طلحه و زبیر) كشته شده بود، دیگر پایگاه و جمعیتی نداشتند، كه به آن بازگردند، (و فتنه را از سر گیرند) همه به خانه‌های خود برگشتند، دیگر نه جنگجو بود و نه معارض، آنها راضی بودند كه كسی به آنها كاری نداشته باشد، در این صورت ناگزیر وظیفه در برابر آنها كه در فكر جمع‌آوری مجدد لشگر و از سر گرفتن جنگ نبودند، خودداری از جنگیدن و آزاررسانی به آنها است، ولی در جنگ صفین، سپاه دشمن به پایگاه خود بازمی‌گشت، دارای فرمانده و تجهیزات بود و در فكر تجدید قوا و از سر گرفتن جنگ به سر می‌برد، سران دشمن، شمشیر در بین آنها پخش می‌كردند، و جایزه به آنها می‌دادند و تجهیزات جنگ را فراهم می‌ساختند، بیماران را عیادت و دست و پا شكسته‌شدگان را مدوا می‌نمودند، به پیاده‌ها مركب و به برهنگان لباس می‌دادند و باز دوباره همه را به میدان می‌فرستاد. از این رو علی علیه‌السلام این دو گروه را یكسان ندید، وظیفه جنگ با گویندگان «لا اله الا الله» را خوب می‌دانست، حق را برای آنها شرح می‌داد (و حجت را بر آنها تمام می‌كرد) هر كس حق را نمی‌پذیرفت شمشیر بر رویش می‌كشید، جز اینكه توبه كند.
» مطالب مرتبط: پاسخ های امام هادی به 13 پرسش پیچیده،
» کلمات کلیدی: حکایات امام نقی، حکایت، پاسخ های امام هادی به 13 پرسش پیچیده، پاسخ های متین و محکم امام نقی (ع) به 13 سوال پیچیده یحیی ابن اکثم، یحیی ابن کثم، پاسخ به سوالات یحیی ابن کثم، 13 سوال از امام هادی، نقی، یانقی، یا نقی، امام نقی، امام نقی (ع)، وبلاگ امام نقی، کمپین یادآوری امام نقی به شیعیان، naghi، imamnaghi، imam naghi، emam naghi، وبلاگ یا امام نقی، یا امام نقی، وبلاگ، هادی، امام هادی، سایت امام نقی، سایت نقی، وبلاگ نقی، سایت امام هادی،
برگزیده ها
naghiآیا نام نقی سبب تمسخر امام نقی (ع) شده است؟ پیش از این هم تمسخرهای این چنینی بوده است. نمی توان کاری کرد که جای تمسخر باقی نماند. 124000پیغمبر در طول تاریخ تمسخر شده اند. کسی که در راه پیامبران، راه حق، قرار گرفت، تمسخر خواهد شد ....{ادامه}

بگـو خــدا! سپس رهـایشان كن تا در یاوه‏‌گویی‌هاى خود غوطه‏‌ور باشند ... /شریفه 91 سوره انعام

امام نقی


  • نشریه بر خط
  • نظرسنجی
  • پیوندها
  • آرشیو
  • آمار بازدید
 :. زمانی اسلام گرا و کمونیست مناظره داشتند اما اکنون زمانه ای است که بین اسلام گرایان اختلاف نظر وجود دارد. به راستی راه تشخیص حق چیست؟
در اینجا پاسخ برخی شبهات درباره اسلام بیان خواهد شد؛ همچنین مقالات، دانلود فیلم و صوت و ... ارسال می شود  .:
Google Groups
برای ثبت نام در گروه گوگلی، ایمیل خود را وارد کنید:

:.  کیفیت وبلاگ یا امام نقی؟

            شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic